Gündem

YENİDEN AKTİF GÖREVE BAŞLADI

İlimizde uzun yıllar aktif gazetecilik yapan ve daha sonra aktif gazeteciliği bırakarak grup şirketlerimizde yönetim kurulun üyeliğinde bulunan Okay Özcan medya sahasına geri döndü.

2004 Yılında gazetecilik mesleğine başlayan ve 2012 yılına kadar çeşitli yayın organlarında muhabirlikten başlayıp yazı işleri müdürlüğü ve genel yayın yönetmenliğine kadar mesleğin her kademesinde görev yapan Okay Özcan tekrar aktif basın hayatına geri dönme kararı aldı. Özcan 1 Şubat 2019 tarihi itibariyle ilimiz basınının amiral gemisi Olay Gündem Yayın Grubu Sorumlu Müdürlüğü görevine getirildi.
Bolu Ana Haber olarak Okay Özcan’a yeniden hoşgeldin diyor, basın hayatında başarılar diliyoruz.
ÖZCAN KİMDİR?
1981 Yılında Bolu’da dünyaya gelen Özcan İlk, orta ve lise eğitimini ilimizde tamamladı. Sakarya Üniversitesinden 2001 Yılında mezun olan Okay Özcan 2 yıl Başoğlu Kablo A.Ş firmasında üretim ve planlama müdürlüğünde çalıştı. Askerlik görevini tamamladıktan sonra 2004 yılında gazetecilik mesleğine başlayan Özcan yaklaşık 15 yıl boyunca medya sektöründe önemli görevler üstlendi. Bolu Olay gazetesi yazı İşleri Müdürlüğü, Bolu FM Radyosu Genel Yayın yönetmeni, Erbey Basın Yayın Ltd. Şti’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bolu Gündem Gazetesi Yayın Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan Özcan evli ve bir erkek çocuk sahibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir