Gündem

ÜLKÜ OCAKLARI TİYATROLARI BOLU’YA GELİYOR

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tiyatroları, 17 Ekim Perşembe günü ilimiz Bolu’da “Keloğlan” adlı tiyatro oyunuyla çocuklarla buluşacak.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tiyatroları tarafından 17 Ekim Perşembe günü saat 18.30’da Bolu Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda ücretsiz olarak çocuklara ithafen “KELOĞLAN” tiyatrosu sahnelenecek.
Bolu Ülkü Ocakları tarafından organize edilecek tiyatro ile ilgili açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül, “Evlatlarımız Ülkü Ocakları için ekmek ve su kadar önemlidir. Geleceğin Mustafa Kemal’leri ve Kürşatlarına sahip çıkmak adına çocuklarımıza yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de söylediği gibi ‘Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir’ anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Bu vesile ile anne ve babalarımıza kıymetli öğretmen ve öğrencilerimize buradan sesleniyoruz: Gelin Perşembe saat 18:30’da tiyatromuzda buluşalım” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir