Gündem

TERK EDİLMİŞ ŞATOLAR KLİP SETİ OLDU

Gerek ulusal gerekse dünyanın gündemine oturan Sarot Termal’e ait Mudurnu’daki terk edilmiş şato evlerde Fransız sanatçı SebastiAn klip çekti. Klipte Hristiyanlığa ait dini sembollerin ve rahibe kıyafetli kişilerin yer alması dikkat çekti.

İlimiz Mudurnu ilçesinde Sarot Termal’e ait Burj Al Babas adlı şato tipi evler geçtiğimiz yıllarda gerek ulusal gerekse dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı. Arap müşterilerin taksitleri zamanında ödememesi ve şirketin ekonomik planlamada yaşadığı sorunlar nedeniyle Burj Al Babas adlı projenin sahibi Sarot Termal Grup, 2018 Haziran ayında konkordato için başvuru yapmış ve daha sonra İstanbul 3’üncü Ticaret Mahkemesi, Sarot Grup çatısı altındaki 3 şirket hakkında iflas kararı verdi. Şirket iflas kararının ardından icradan inşaatlara devam için izin almıştı.
HAÇ İŞARETLERİ, RAHİBELER…
Aradan geçen zamanda terk edilmiş kasaba görüntüsüne bürünen Burj Al Babas’ta Fransız sanatçı SebastiAn yeni parçası için klip çekti. Fransız sanatçının klibinde birçok Hristiyan dini sembollere yer vermesi dikkat çekti. Klipte rahibe kıyafetli onlarca kadın yer alırken, bir sahnede ise haç işaretleri üzerine kızların dans görüntüsü verildi. Rahibeler ve dansçılar arasında dolaşan SebastiAn’ın Sober adlı parçası kısa sürede on binlerce kez izlendi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir