Gündem

ÖRNEKBAŞ’TAN YENİ YIL KUTLAMASI

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Bolu halkının yeni yılını kutlayarak; “2018 yılı İYİ Partinin gücünü kanıtladığı yıl olmuştur ve 2019 yılında Atatürk’ün Samsuna çıkışının 100’ncü yılını kutlayacağız” dedi.

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hüzünleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktık. 2019 yılına umutla bakıyoruz. 16 yıllık AKP iktidarından bunalan Türk Milleti, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde her türlü baskıya, tahrike, iftiralara, ambargolara ve imkansızlıklara rağmen cesurlar hareketi olan İyi Partiyi kurmuş ve bu partiyi parlamentoya taşımıştır.Partimiz, 40 milletvekiliyle parlamentoda yasama görevini hakkıyla yerine getirmektedir. 2018 yılı İyi Partinin gücünü kanıtladığı yıl olmuştur.
2019 yılı bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Bu yıl Atatürk’ün Samsun’a çıkışının yüzüncü yıl dönümüdür. 1919’un o karanlık günlerinde, Atatürk Samsun’dan adeta bir güneş gibi doğarak aydınlık Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur.
Ancak, günümüzde Cumhuriyet değerleri yıpratılmış, Atatürk değersizleştirmeye çalışılmış, eğitimden orduya, adaletten toplumsal barışa bütün değerlerimiz yıpranmış ve büyük bir ekonomik kriz kapımıza dayanmıştır. Siyasi ikbal uğruna toplum kutuplaştırılmış, iç barışı tehdit etme noktasına gelmiştir.
Bizim İyi Parti olarak hedefimiz ilk aşamada bozulan devlet çarklarını düzene sokmak, Cumhuriyet değerlerini işler hale getirmektir. Nihai hedefimiz ise Türkiye’yi dünyanın ekonomik ve sosyal yönden yaşanılabilir ilk 10 ülkesi arasına sokmaktır. Bu hedefler doğrultusunda yapmayı amaçladıklarımız ise Asgari ücretli, emekli ya da memur ayırmaksızın tüm vatandaşlarımızın gelir seviyesini artırmak. Ülkemizde yaşanan- gençlerimiz başta olmak üzere- işsizlik sorunlarına çözüm getirmek Emekli olabilmek için yaşa takılan vatandaşlarımıza yardımcı olmak
Türkiye’yi sanayi, uzay çalışmaları, bilim ve teknoloji alanında dünyanın merkezi haline getirmek olacaktır.Biz İyi Parti olarak günlük kısır çekişmelerin dışında kalarak Türk devletini güçlü, Türk Milletini mutlu etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.Bu vesileyle 2019 yılının memleketimiz ve milletimiz için barış huzur ve esenlikler getirmesini temenni ederim.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir