GündemSiyaset

ÖRNEKBAŞ VE ÖZCAN, GÖYNÜK’TE ADAY YILDIRAN’I TANITTI

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, İYİ Parti ve CHP Teşkilatları ile Göynük'te yapılan aday tanıtım programına katıldı.

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, CHP İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililerle birlikte Göynük’te yapılan aday tanıtım programına katılarak Belediye Başkan Adayı emekli öğretmen Necdet Yıldıran’a destek oldu. Tanıtım programında açıklamalarda bulunan Özcan “Belediye Başkanlığı görevi siyasi bir görev değil, hizmet makamıdır. Kimseyi ayırmadan bu görevi yapacağız. CHP’li tüm adaylar olarak hep birlikte buna söz verdik” dedi.
“NECDET YILDIRAN GÖYNÜK’Ü ÇOK İLERİYE TAŞIYACAKTIR”
Göynük İlçe Başkanı Mustafa Cem Akşemseddinoğlu, İlçe Teşkilatı ve halkla bir araya gelen Özcan ayrıca, “Necdet Yıldıran’ın seçimleri kazanacağına ve Göynük’ün yeni belediye başkanı olacağına gerçekten inanıyorum. Göynük’ü çok ileri noktalara taşıyacağına da hiç şüphem yok. Biz bu görevi tarafsız bir şekilde herkesi kucaklayarak yapma iddiasındayız. 31 Mart’tan sonra başkan olursam, elimden gelen her şeyi Göynük’ten de esirgemeyeceğimi bilmenizi istiyorum” ifadelerini kullandı.
“HALK İÇİN, HALKLA BERABER ŞEFFAF, DÜRÜST BİR BELEDİYECİLİK”
Göynük Belediye Başkan Adayı Yıldıran ise yaptığı konuşmada, “Beni böyle güzel bir göreve layık gördükleri için her iki partinin örgütüne de, Göynük halkına da çok teşekkür ederim. Sorumluluk isteyen bir görev. İnşallah bu güveninize layık olmaya çalışacağız. Değerli arkadaşlarımız, ilçemizin halkı çok daha iyi şartlar altında yaşamayı hakediyor. Ama yerel yönetimler bu konuda gerekli hassasiyeti bir türlü gösteremediler. Nasip olur da bu görevi alabilirsek ilçemizin halkı daha rahat, daha huzurlu bir halde yaşayacak. Sloganımz ‘Halk için, halkla beraber şeffaf dürüst bir belediyecilik.’ Meclis toplantılarını halka açık olması gibi, belediye bütçesinin, kamu harcamalarının halk tarafından görülmesi gibi. Kimsenin belediyenin kapısından dönmediği, herkesin işini çok rahat bir şekilde halledebileceği bir ortam yaratmak istiyoruz. Bütün bunlar için bu göreve talibiz, desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir