Gündem

O ŞOFÖRE BAŞKAN’DAN PLAKET

Geçtiğimiz günlerde, yaya geçidinde bekleyen köpeğe yol vermek için otobüsü durduran Bolu Belediyesi Özel Halk Otobüsü şoförü Burhan Parlak, ayın şoförü seçildi.

Ayın şoförü seçilen Yaya geçidinde köpeğe yol veren halk otobüsü şoförü Burhan Parlak’a, 23. “Bizim Mahalle” etkinliği kapsamında Sarıcalar Mahallesi, Sarıcalar Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda düzenlenen dergi dağıtımında Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından plaket takdim edildi.
Plaket takdimi esnasında konuşan Başkan Yılmaz; “ Yollarda yaya geçiş üstünlüğüne şoförlerimiz özen göstermeye başladılar. Bu dikkatinden dolayı şoförümüzü ben de kutluyorum.” şeklinde konuştu.
Ödülünü alırken duygularını dile getiren Parlak, 15 yıldır Bolu Belediyesi Halk Otobüsleri’nde çalışıyorum. Kendim Bolulu değilim, Adıyamanlıyım. Ama eşim Bolulu ben de Boluluyum. Şunu demeliyim. Ben 98-99 yılında Bolu’ya geldim o zaman hiçbir şey yoktu. Şehrin nereden nereye geldiğini görmeliyiz. Bana göre de, şunu söylemeliyim ki, Bolu’da da iki kahraman vardır, biri İzzet Baysal, diğeri Sayın Başkanımız Alaaddin Yılmaz.Çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir