GündemSpor

NİCE YILLARA BOLUSPOR

Türk futboluna sayısız futbolcu yetiştiren ilimizi Spor Toto 1. Lig’de başarıyla temsil eden Boluspor, kuruluşunun 53. yılını kutluyor.

Türk futbol tarihinde adını duyurmuş, sayısız futbolcuyu Türk futboluna kazandırmanın gururunu yaşayan Boluspor, 53. yaşını kutluyor. İlimizi Spor Toto 1. Lig’de başarıyla temsil ederek göğsümüzü kabartan Boluspor, kuruluşunun 53. yılı dolayısıyla yayınladığını mesajda şu ifadelere yer verdi: “28 Aralık 1965 tarihinde kurulan Bolusporumuz, bugün 53’üncü yaşını kutluyor. Tarihler 28 Aralık 1965’i gösterdiğinde, o günden bugüne Türk Futbolu’nun ‘köklü’ bir Spor Kulübü haline gelen Bolusporumuz, el değmemiş doğa güzelliklerine ev sahipliği yapan Bolu’da kuruldu. Karaçayır’ın mevsimine göre yemyeşil, mevsimine göre buzlu ve karlı çimenlerinde ilk müsabakalarına çıkan Bolusporumuz başlangıç itibariyle Abantspor ve Bolu Gençlik’in birleşmesiyle Türk Futbolu’na merhaba dedi. Bolusporumuzun 53’üncü yaşını kutluyor, kulübümüze şanla, şerefle ve gururla dolu nice yıllar diliyoruz.”
Biz de BOLU ANA HABER sitesi olarak başarılarıyla ilimizin gururu olan Bolusporumuzun kuruluşunun 53’üncü yılını kutluyor ve önümüzdeki sezon adını Süper Lig’e yazdıracağına canı gönülden inanıyor, Boluspor’a başarılar diliyoruz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir