GündemSiyaset

MHP’DE BAŞKANLIK DİVANI YENİLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu İl Teşkilatı, aldığı yönetim kurulu kararı ile Başkanlık Divanı’nda yenilemeye gitti. Kararı MHP İl Başkanı Cihan Başaran, yaptığı yazılı açıklama ile paylaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, parti yönetim kurulunun kararı ile Başkanlık Divanının yenilendiğini açıkladı. MHP İl Başkanı Cihan Başaran yapılan yenilikle alakalı yaptığı açıklamada, “MHP Bolu Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana en büyük hedefimiz Bolu’da kurumsal yapı ile her geçen gün güçlü bir teşkilat yapısı oluşturmaktı. Hatırlarsanız İl Başkanlığına atandığımızda niyetimizi ve hedefimizi net bir şekilde belirterek ‘Güçlü teşkilat, güvenli geleceğin teminatıdır’ sloganı ile yola çıkmıştık. Bir yılda, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ile Mahalli İdareler seçimlerini nefes almaksızın başarı ile tamamladık. Bu süreçte hazırlıklarını yaptığımız kurumsal teşkilat yapılanmasını da ilmek ilmek dokuyarak oluşturmaya çalıştık” dedi.
MHP İl Başkanı Başaran açıklamasının devamında ise, “Bugün yönetim kurulumuzun aldığı kararla, MHP Bolu Teşkilatlarını gelecek hedeflere taşıyacak görev dağılımını yaptık. Divan kurulumuzda görev alan kardeşlerimize başarılar diliyorum. Aldıkları görevlerinin MHP teşkilatlarına, sevenlerine, dava arkadaşlarımıza ve Bolu’ya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir