GündemSiyaset

METİN, “AK PARTİ BELEDİYECİLİKTE MARKADIR”

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, "AK Parti belediyecilikte markadır. Belediyecilik bizim işimizdir." dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçim çalışmaları kapsamında İskilip Sorgun Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Metin’e 25.-26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert’te destek verdi.
Çok sayıda Sorgunlu’nun katılımıyla gerçekleşen buluşmada Eski İstanbul Milletvekili Sert, Sorgunlulara Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini ve ülkenin bekası için Cumhur İttifakı’nın seçimden başarıyla çıkması gerektiğini anlatarak Fatih Metin’e destek istedi.
Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin de Sert’in ardından Sorgunlulara hitap etti. Metin, Bolu’da yaşan Sorgunlulara ilke ilke benimsediği belediyecilik anlayışını ve projelerini anlatarak soruları yanıtladı.
“ULUSAL KALKINMA YERELDEN BAŞLAR”
Katılımcılık, eşitlik, şeffaflık gibi ilkelerini tek tek anlatan Metin, Türkiye’de ulusal kalkınmanın yerelden başlayacağını belirterek, “Dolayısıyla AK Parti belediyecilikte markadır. Belediyecilik bizim işimizdir. Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile her şeyden haberiniz olacak” dedi.
Metin, daha sonra İskilip Sorgun Köyü Derneği üyelerine gönüle dokunan projelerini anlatarak soruları yanıtladı.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Bay Fatih, siz markamısınız? yoksa makaramısınız? Neden Memleketinden aday olamadın da Bolu’ya geliyorsun? İhsan Ağcan yanında geziyor, Nizipliler buna zerre itibar etmeyip şutladılar.

Bunlar da Var!

Close