Gündem

KARSU’DAN YENİ YIL MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Karsu mesajında, “2019 yılının ülkemize huzur ve refah, vatandaşlarımıza da sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında 2019 yılının birlik ve beraberliği perçinlemesi ve refahın arttığı bir yıl olması temennisinde bulundu. CHP İl Başkanı Karsu yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kıymetli Bolu halkı; üzüntülerle, sıkıntılarla, sevinçlerle ve heyecanla dolu bir yılı da geride bırakıyoruz. Gerek siyaseten gerekse toplumsal konularda yaşanılan bazı gerilimler ve çatışmalar özellikle biz siyasilerin üzerine düşen büyük sorumluluğu ortaya koymuştur. Bu nedenle vatanımızın birliği ve beraberliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruyabilmek, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyetimizi geleceğe, gelecek nesillere tertemiz ulaştırabilmek için bu ülkenin her ferdinin üzerine düşen, üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışmaya devam edeceğiz. Hata yapmamaya gayret edecek, yanlışa düşmeyecek, yanlış olanı doğrultacak ve her zaman, her koşulda doğruyu, iyiyi, güzeli yaparak toplumumuzun huzur ve refahı için canla başla çalışacağız.
2019 yılında, yetişen yeni nesillerle birlikte Cumhuriyetimizin ilke ve inkılaplarına bağlı bir şekilde atacağımız her adımla ülkemizi ve milletimizi geleceğe emin bir şekilde ulaştırmanın gayretinde olacağız. Tüm bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılında yaşanan elim olaylar ve kazalarda hayatını kaybeden, ülkemizin güvenliğini korumak için şehit düşen tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, 2019 yılının ülkemize huzur ve refah getirmesini, vatandaşlarımıza sağlık ve mutluluk getirmesini, toplumumuzun birlik ve beraberliğini perçinlemesini temenni ediyor, herkese mutlu yıllar diliyorum.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir