GündemSporÜniversiteden

GELENEKSEL TURNUVA BAŞLADI

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) Geleneksel Personel Futbol Turnuvası başladı. Turnuvanın ilk gününde 3 maç yapılırken kıran kırana bir mücadele geçti.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Spor Bilimleri Fakültesi’nin birlikte düzenlediği, kurum içi kaynaşma ve dayanışmayı artırmak amacıyla geleneksel olarak düzenlenen 2019 Personel Futbol Turnuvası başladı. Turnuva açılış törenine Rektör yardımcıları Prof. Dr. Sameddin Gündüz ve Prof. Dr. Aydın Him, daire başkanları, akademik ve idari personel katıldı. Gündüz ve Him sembolik olarak açılış vuruşları yaparak turnuvayı başlattı.
Akademik ve idari personellerin karma takımlarından oluşan 2019 Personel Futbol Turnuvasında A ve B Gruplarında toplam 11 takım mücadele ediyor. BAİBÜ Futbol Sahasında yapılacak karşılaşmalarda, çeyrek ve yarı finallerin yapılması ardından Ekim ayındaki final maçıyla şampiyon takım belli olacak. Eğlenme, kaynaşma ve spor odaklı olarak düşünülen karşılaşmalar takımların mutabakatı ile hakemsiz oynanıyor.
Heyecanlı geçen ilk gün maçları sonrasında sonuçlar şu şekilde oluştu;
F.C. Spor-Eğitim – Genel Sekreterlik 6-2,
Gerede Kampüs – Diş Hekimliği Fakültesi 4-4,
İlahiyat Fakültesi – Sks 8-2

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir