GündemSiyaset

FATİH METİN VE AK PARTİLİLER BASINLA BULUŞTU

Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ile AK Partililer düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldiler.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan Adayı olan Fatih Metin ile AK Parti Teşkilatları düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla buluştu. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın ailevi sebeplerden dolayı, Milletvekili Fehmi Küpçü’nün de görevi nedeniyle şehir dışında bulunmasından dolayı katılamadığı kahvaltı programına AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile partililer ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
BOLU BASININA TEŞEKKÜR
Kahvaltıda yaptığı konuşmada 31 Mart Yerel Seçimleri dolayısıyla Bolu basınına teşekkürlerini ileten Fatih Metin şu açıklamalarda bulundu: “Değerli arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Toplam 127 gün seçim çalışması ortaya koyduk. Bu süre zarfında sizler de bizlerle birlikte büyük emek sarfettiniz. Ve bu süre zarfındaki Bolu basınının objektif, tarafsız ve doğru haber anlayışıyla yapmış olduğu haberlerden dolayı ve Bolu halkını doğru bilgilendirme iradesinden dolayı teşekkür ediyorum.”
BOLU HALKI VE TEŞKİLATA TEŞEKKÜR
Fatih Metin teşekkür konuşmasının devamında ise, “Asıl büyük teşekkürü Bolu halkına yapmak istiyorum. Bu 4 aylık süre içinde şahsım ve teşkilatımı çok güzel ağırladılar. Dükkanda, evde, sokakta, meydanda, caddede Bolu halkı bize kucağını açtı, bağrına bastı ve sofrasını açtı. Müthiş bir nezaket sınırları içerisinde büyük bir nezaket anlayışıyla bizleri karşıladı, bizleri dinledi. Kendimizi ifade etme şansı verdi. Bundan dolayı da Bolu halkına şükranlarımı sunuyorum. Bir başka teşekkürü de teşkilatıma kıymetli milletvekillerim, il başkanım, ilçe başkanım, gençlik kolları başkanım ve kadın kolları başkanım olmak üzere teşkilatın her kademesi çok gayretli ve özverili bir şekilde çalıştı. Şahsımla beraber, belediye başkanı adayı olarak benimle beraber her gün her yerde vatandaşımızla buluştuk” ifadelerini kullandı.
MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINA TEŞEKKÜR
Konuşmasında Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’ni de unutmayan Fatih Metin, “Bir başka teşekkürüm cumhur ittifakı ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisine. Mliiyetçi Hareket Partisinin il başkanı, ilçe başkanı ve diğer kademelerinin şahsında bütün Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarına şükranlarımı sunuyorum ve yine Milliyetçi Hareket Partisiyle beraber Türkiye’nin sigortası olan ülkü Ocaklarına da şükranlarımı sunuyorum. Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Beyin şahsında da bütün Ülkü Ocakları mensubu kardeşlerime de şükranlarımı sunuyorum. Ve yine Cumhur İttifakı olarak tek adayda birleşmemizi sağlayan bu konuda fedakarlık yapan Milliyetçi Hareket Partisi adayı ve daha sonrasında da bizim listelerimizde şahsımın kontenjan 1. sıra adayı olan kıymetli İbrahim Doğan hocama da şükranlarımı sunuyorum” dedi.
“31 MART’TA VATANDAŞIMIZ KARARINI VERDİ”
Konuşmasında seçim sürecini de değerlendiren Metin şu ifadelere yer verdi: “Şahsımın belediye başkan adaylığından sonra partimizde hemen bir seçim koordinasyon merkezi oluşturduk. Çok güzel bir program yaptık, önce Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile başladık. Ardından Bolu’da toplum önderi niteliğindeki kişilerle görüştük. Toplumun her kesimiyle bir araya geldik. Bolu’nun geleceğine ışık tutan, Bolu’yu geleceğe taşıyacak çok güzel projeler ortaya koyduk. Bunu da 3 Şubat itibariyle de Bolu halkıyla paylaştık. Ardından projelerimizi vatandaşlarımıza anlatmak anlamında toplumun her kesimiyle bir arada toplantılar düzenledik. Çok güzel bir seçim çalışmaları içerisinde 31 Mart’a ulaştık. 31 Mart’ta da vatandaşımız kararını verdi. Ve bu kararla birlikte bir tercihte bulundu. Bu tercih de Cumhuriyet Halk Partisini yerelde iktidara getirmek oldu. Cumhuriyet Halk Partisi adayı Tanju Özcan’ı da Belediye Başkanı olarak tercih etmiş oldu. Ben bu tercihte başarı gösteren Cumhuriyet Halk Partisine ve adayı olan şu anda Belediye Başkanımız olan kıymetli sayın Tanju Özcan’ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir