Gündem

CHP’DEN BOLU BELEDİYESİ ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Heyeti, geçtiğimiz gün Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette CHP heyeti belediye personeli ile de sohbet etme fırsatı buldu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu Heyeti, Bolu Belediyesi’ni ziyaret ederek Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’la buluştu. Belediye birimlerinde çalışan personellerle sohbet etme fırsatı bulan CHP heyetinde İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Bolu Belediye Meclis Üyesi Erhan Beykoz ile il ve ilçe teşkilatı yöneticileri de yer aldı. Ziyarette Tanju Özcan seçilmesi durumunda kimseyi işten çıkarmayacağını belirterek, “Kimsenin ekmeğiyle oynamaya niyetimiz yok” dedi.
CHP İl Başkanı Kazım Karsu ise gerçekleştirilen ziyarette Alaaddin Yılmaz’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sayın Başkanımı severim, bir halk adamı olarak tanırım. Partilerimiz ayrı bekli de ama içimizden birbirimize doğru baktığımız belli. İkimiz de doğruyu, güzeli seçmeye çalışıyoruz. O kendi platformunda, biz kendi platformumuzda olmak üzere güzelleri seçemeye, iyileri seçmeye çalışıyoruz. Kendisini kutluyorum, inşallah demokrasi kazanır diye düşünüyorum. Bugün bizi böyle sıcak karşılamasından dolayı kendisini tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. Bu bir demokratik adımdır, bir demokratik davranıştır diye düşünüyorum. Demokrasinin gereği değişimdir, değişim olunca insanlar nerede olduklarını fark eder. Başkanımız bugünden itibaren halkın, yani bizim aramıza taşınmaya hazırlanıyor. Kendisine gelecekte başarılar diliyorum.”
Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise CHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek seçimlerde başarılar diledi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir