Gündem

ÇAKIROĞLU’NUN ANNESİNİ BOLU’DA AĞIRLADILAR

Ülkü Ocakları Bolu Teşkilatı ile bir araya gelen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, “Hepinizin gözlerinde Fırat’ı görüyorum. Ben Fırat’ımı kaybettim ama şimdi binlerce Fırat yetiştiriyorum” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda İzmir Ege Üniversitesi’nde hain terör örgütü PKK yandaşı öğrenciler tarafından öldürülen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, Ülkü Ocakları İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ile beraber teşkilat üyeleri ile tanışan Erdem, gençlere tavsiyelerde bulunarak, “Hepinizin gözlerinde Fırat’ı görüyorum. Ben Fırat’ımı kaybettim ama şimdi binlerce Fırat yetiştiriyorum” dedi.
Konu hakkında açıklama yapan Akgül ise, “Ülkücü Şehidimiz Rahmetli Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin ve Ülkücü Camiamızın kıymetli annelere Özlem ERDEM hanımefendi Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığımızı ziyaret ederek Bayan teşkilatlarımız ve Üniversite Teşkilatlarımız ile sohbet ettiler. Ülkücü Hareketin ne kadar kutsal olduğu ve bu yolda şehadete yürüyen Fırat kardeşimizin de bıraktığı sancağı gençlerimizin devraldığı ve emanetlerine sahip çıkıldığı İçin teşkilatlarımıza teşekkür eden Özlem annemize Bolu Ülkü Ocakları olarak bizlerde bazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.Yiğit bir evlat yetiştirdiği ve bizleri bu dava da motive ettiği için Özlem annemize şükranlarımızı sunar bu vesile ile Fırat kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir