Üniversiteden

BOLU PROTOKOLÜNDEN ZİYARET

Bolu protokol üyeleri, geçtiğimiz ay Hac vazifesini yerine getiren Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay içerisinde Hac vazifesini yerine getiren Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya Bolu Protokolü üyeleri birlikte hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı da katıldı.
Rektör Alişarlı, nazik ziyaretleri için tüm konuklarına ayrı ayrı teşekkür ederek zemzem ve hurma ikramında bulundu.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Hac görevi maddi durumu iyi olan insanlara (müslümanlara) farz bir ibadet. Peki kul hakkı yeme, adam kayırma, torpille liyakatsız kişileri üst kadrolara atamak ise Yüce ALLAH’ın emri. Güzel ahlakı olmayan, kul hakkı yiyenler isterlerse KABE’de yatsa ne olur? Mekke halkı her gün oralarda yaşıyor ama güzel ahlakı olmayanlar Cennetlik mi? ALLAH ıslah eylesin.