GündemSiyaset

BOLU BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partili Belediye Meclis Üyesi Cumhur Bandakçıoğlu, Kurban Bayramı'nın ikinci gününde AK Parti İl Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Bolu İl Teşkilatı, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde İl Başkanlığında milletvekilleri, partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı. Öğleden sonra gerçekleştirilen bayramlaşma töreni sonrası Bolu Belediyesinden AK Parti İl Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partili Bolu Belediye Meclis Üyesi ve Bolu Belediye Başkanvekili Cumhur Bandakçıoğlu tarafından gerçekleştirilen ziyaret AK Parti’de şaşkınlık yarattı. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’la makamında bir araya gelen Belediye Başkanvekili Bandakçıoğlu, Doğanay’ın yanı sıra AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü; Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İl Genel Meclisi Üyesi Mazhar Bozoğlu ve diğer parti yöneticileriyle de bayramlaştı.
Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan AK Parti İl Başkanı Doğanay, “Parti bayramlaşma programımız öncesi bizlere sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek Bayramımızı kutlayan Bolu Belediyesi Meclis Üyesi ve Bolu Belediye Başkan Vekili Cumhur Bandakçıoğlu’na, nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir