Gündem

BELEDİYE’DEN 19 MAYIS VİDEOSU

Bolu Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlattığı video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Bolu Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği kutlama programına binlerce vatandaş katıldı. Fener alayı ile başlayan 19 Mayıs programı Kent Meydanı’nda düzenlenen konser etkinliği ile devam etti. Gece boyunca gönüllerince eğlenen vatandaşlar 19 Mayıs’ı böylesine coşkulu bir şekilde kutlamanın keyfini çıkardılar.
PAYLAŞIM REKORLARI KIRAN VİDEO
Öte yandan Bolu Belediyesi, 19 Mayıs kutlama programı görüntülerinden oluşan bir de video hazırlattı. İlimizde faaliyet gösteren KS Photography tarafından özenle hazırlanan videoda binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşen fener alayı ile Kent Meydanı’ndaki konserlerden görüntüler yer alıyor. Videoda ayrıca meydanda düzenlenen lazer ve havai fişek gösterileri ile vatandaşların yaşadığı coşku izleyenleri büyüleyen görüntüler oluşturuyor.
Bolu Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan video kısa sürede yüzlerce kişi tarafından paylaşılırken binlerce kişi tarafından izlendi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da Var!

Close