GündemÜniversiteden

BAİBÜ CANLI MODEL ARIYOR

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ), Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi için toplam 8 canlı model alımı yapacak. Alınacak canlı modeller için, KPSS şartı aranmayacak ve adaylar mülakat sonucuna göre belirlenecek.

Resmi Gazete’nin 7 Ekim 2019 tarihli sayında yer alan ilana göre Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) 8 adet canlı model alacak. 4 canlı model, BAİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde 2019-2020 eğitim-öğretim güz ve bahar dönemlerinde giderleri özel bütçeden karşılanarak sözleşmeli çalıştırılacak. Diğer 4 canlı model ise, Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde 2019-2020 eğitim-öğretim güz ve bahar dönemlerinde giderleri özel bütçeden karşılanarak sözleşmeli çalıştırılacak.
Canlı model olmak isteyenlerin, müracaatlarını ilanın yayımlandığı günü izleyen ilk iş gününden itibaren 15 gün içinde mesai bitimine kadar Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi Bölümü Binası Bölüm Başkanlığı Ofisine ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası zemin katında ki ZB06 nolu büroya istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılabileceği bildirildi. İlanda ayrıca posta ile yapılan müracaatların kabul edilmeyeceği ve ilana başvurmak isteyenlerin başvuru şartları ve istenen belgeler ile ilgili bilgileri Resmi Gazetenin 7 Ekim 2019 tarihli sayısından öğrenebileceği belirtildi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir