Gündem

ALADAĞ’DA 6 MİLYONLUK SATIŞ

Aladağ Orman İşletme Müdürlüğünce 24.09.2018 tarihinde gerçekleşen Açık Artırmalı Orman Emvali ihalesi İşletme Müdürlüğü ihale salonunda gerçekleşti.

İhalede 13 bin 783 metreküp emval satışa sunuldu. Satışa sunulan emvallerin tamamının satıldığı ihaleden, 6 milyon 173 bin Türk Lirası satış geliri elde edildi. Katılımın oldukça yoğun olduğu ihalede 1. Sınıf uzun boy sarıçam tomruk metreküp fiyatı 716 Türk Lirası gibi rekor fiyata alıcı buldu.
Titizlikle devam eden üretim ve standardizasyon çalışmalarının ihalelere yansıdığı ifade eden İşletme Müdürlüğü yetkilileri, 2018 yılı üretimlerinden gerçekleştirilen ihalelerde, yüksek satış ortalaması yakalandığı belirtildi. İhaleye iştirak eden firma yetkilileri ile ihale öncesi yapılan görüşme sonuncunda, ortaya çıkan görüş ve önerilerin bir sonra ki ihalede dikkate alınacağı bildirildi.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Nasıl satış yaptığınızı nasıl yetim hakkı yediginizi nasıl mal çadıginizi kimlerin buna ortaklık ettiğini tek tek piyasaya çıkaracağım rıdvan bey mevzuları biliyorum iğneden ipliğe siz ve havadislerinizin ipini çekmezsem yetim hakkı nasıl yeniyormuş ortakları göz yumdukları dahil kül hakkı nedir göreceksiniz kooperatif başkanı muhtar taşeron kim varsa bu işin içinde kalem kalem hesap vereceksiniz siz vatan hayinisiniz sizin gibiler yüzünden de bu ülke bir adım ileri gitmiyor kolluk kuvvetleri işin üzerine gitmedi ama biz gerekeni yaparız rahat olun ben sabrettim hatanızı duzelt8rsiniz diye ama hatayı hata ile kapatıyorsunuz evine coluguna çocuğuna nasıl ekmek götürüyorsunuz hak mi helal mi ama bu zihniyet değişecek degismedende bu işler düzelmez şu bulanmadan durulmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir