Bolu'dan Haberler

3 ARALIK ETKİNLİĞİ YAPILDI

Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu İl Başkanlığı tarafından İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir program düzenlendi.

Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu(UTEF) Bolu İl Başkanı Satılmış Akman, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla bir eğlence programı organize etti. İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde düzenlenen etkinliğe UTEF Bolu üyeleri ve engelli vatandaşlar’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi ve CHP Bolu Belediye Başkan A. Adayı Erhan Beykoz, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Osman Artuç, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bolu İl Müdürü Bekir Koçyiğit, İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Hasan Aksay, Beypiliç A.Ş. Satın alma Müdürü Zihni Öztürk, Bolu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Durmuş Oğuz Demir, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Berberler ve Kuaförler Esnaflar Odası Başkanı Nezahat Gökçeoğlu da katıldı.
Programda Kıbrıscık Halk Oyunu ekibi sergilediği gösteriler ile geceye katılanları gönüllerince eğlendirdi. Seslendirilen müzikler ile coşkuyla kutlanan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlik ile alakalı UTEF Bolu Başkanı Akman, “Etkinliğimize destekte bulunan Bolu il Müftülüğü engelli koordinasyon konuşan eller ve Hocası Nurşen Şahin Yıldırım hocamıza , Engelli kardeşlerimizin ulaşımına destek veren Bolu Belediyesi Başkanlarıma, müdürlerimize ve Belediye Engelli koordinasyonu Ayla Yaşar hanıma teşekkür ediyorum” dedi. Programda ayrıca bir engelli bireye Beypiliç tarafından akülü araç hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir